A3 Kalp Puzzle

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 12 alın 54,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %2 olsun.
  • 25 alın 53,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %4 olsun.
  • 38 alın 52,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %6 olsun.
  • 51 alın 51,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %8 olsun.
55,00 TL + KDV

A3 Kalp Puzzle

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Eğer sevdiklerinize ilginç bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel baskılı bir puzzle çok iyi bir fikir olabilir. Çok canlı ve kaliteli baskı yapılabilen bu ürün özel günleriniz için harika bir hediye olabilir.


Toptan ve perakende puzzle baskılarınız için de doğru adres Türken Dijital'dir. Promosyon amaçlı puzzle baskıları da yapmaktayız. Toplu puzzle baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Puzzle üzerinde yer alacak fotoğraf ve yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Puzzle (Yap-Boz)

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.