Araba Camı Gölgeliği

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 12 alın 15,20 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %11 olsun.
  • 25 alın 13,50 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %21 olsun.
  • 38 alın 11,80 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %31 olsun.
  • 51 alın 10,10 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %41 olsun.
16,90 TL + KDV

Araba Camı Gölgeliği

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Eğer sevdiklerinize ilginç bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel baskılı bir araba camı gölgeliği çok iyi bir fikir olabilir. Üzerine fotoğraf kalitesinde baskı yapılabilen beyaz rente araba camı gölgeliğidir. 2 adet vantuz ile araba camına sabitlenir. Ölçüleri 45 x 40 cm'dir.


Toptan ve perakende baskılarınız için de doğru adres Türken Dijital'dir. Promosyon amaçlı araba camı gölgeliği baskıları da yapmaktayız. Toplu baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Araba camı gölgeliğinizin üzerinde yer alacak logo, fotoğraf veya yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Baskının Kumaş Üzerinde Duruşu Hayır
Tasarım Tipi Hayır
Kol Tipi Hayır
Ürün Sınıfı Tekstil Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.