Sanduz Royal Masa Takvimi (13x13cm)

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 2 alın 32,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %20 olsun.
  • 5 alın 30,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %25 olsun.
  • 10 alın 26,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %35 olsun.
  • 20 alın 25,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %38 olsun.
40,00 TL + KDV

Sanduz Royal Masa Takvimi (13x13cm)

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Sizin veya sevdiklerinizin fotoğrafları ile hazırlanmış harika bir masa takvimi size mutluluk verecektir. Gala Masa Takvimine göre daha küçük ebatlarda olan bu kare takvimi dilerseniz kendiniz, dilerseniz de bir arkadaşınız için hediye amaçlı yaptırabilirsiniz. Takviminize yazılar da ekleyerek duygularınızı katabilirsiniz.


Royal Masa Takvimi, 12 yaprak ve buna ek olarak bir yaprak da kapak olmak üzere toplam 13 yapraktan oluşmaktadır. 13 x 13 cm ölçülerindedir. Yapraklar tek yüz 250gr mat kuşe kağıda basılmaktadır.


Takviminizi web sitesimizden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Sanduz Studio yazılımı ile hazırlayabilirsiniz. Üstelik Sanduz Studio yazılımı ile hazırlanan takvimler sadece Ocak ayından başlamak zorunda da değildir. Takviminiz, istediğiniz aydan başlayabilir ve 12 ayı kapsar. Haziran ayındayken, Temmuz ayında başlayıp bir dahaki sene haziran ayında biten bir takvim hazırlamanız çok kolaydır.


Fotoğraflarınızı profesyonel bir takvime dönüştürmek için hemen Sanduz Studio yazılımını indirin.


Takvimim Hazır, Şimdi Ne Yapacağım?


1) Sanduz ile sipariş vereceğiniz ürünü web sitemizden hemen satın alın.


2) Web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümüne girin, Sanduz ile hazırladığınız çalışmaya ait pbf uzantılı dosyayı ve bu çalışmaya ait fotoğrafları içeren klasörü tek bir klasör altında toplayın. Zipleyerek Dosya Gönder bölümünden bize gönderin.


NOT: Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazamayı unutmayın lütfen


3) Hepsi bu kadar, ürününüzü hemen üretime alacağız.


 

Detaylar

 

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Matbaa Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.