Sanduz Delux Yatay Kitap Albüm

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

51,00 TL + KDV

* Doldurulması zorunlu alanlar

51,00 TL + KDV

Sanduz Delux Yatay Kitap Albüm

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Hikayesi olan, kalıcı bir ürün


Sanduz Delux kitap albüm, her bir sayfası 13 x 18 cm fotoğraf alacak şekilde hazırlanmış, çok şık ve ciltli bir kitap albümdür. Eğer fotoğraflarım düzenli bir şekilde dursun istiyorsanız bu kitap sizin için klasik fotoğraf boyutlarında ama çok kalıcı şık bir model olabilir. Sanduz Kitap Albümün bir diğer avantajı da içerisinde bir hikaye barındırmasıdır. Kitabınız bir düğün kitabıysa, gelin ve damadın düğün hazırlıkları ile başlar, salona gelişleri, evet demeleri, ilk dans, pasta kesimi ve eğlence şeklinde her sayfasında birbirini takip eden anları anlatan konulu bir kitap olarak basılır. Bir tatil kitabıysa, tatile giderken yolda çekilen fotoğraflarınızdan başlar ve plajda, akşam havai fişek gösterisi sırasında, gezilerde veya diğer aktivitelerinizde çekilen fotoğraflarınız ile sıralı olarak basılır.


Kitap Albümünüze 200 adet fotoğraf yerleştirebilirsiniz


13 x 18 cm boyutunda, yatay olan Delux Kitap Albüm 24, 48 veya 64 sayfa olmak üzere üç farklı sayfa seçeneği ile sizlere sunulmaktadır ve Sert Kapak olarak ciltlenmektedir. Bir sayfaya kaç adet fotoğraf yerleştirmek istediğinize bağlı olarak yaklaşık 100 adet fotoğrafı 64 sayfa bir kitap albüme yerleştirebilirsiniz. Üstelik ücretsiz Sanduz Studio yazılımı ile kendi kitabınızı kendiniz de hazırlayabilirsiniz.


En Yüksek Kalitede, En Ekonomik Fiyatlara Basıyoruz


Hazırladığınız albümünüz dünyanın en gelişmiş matbaa makinelerinden biri olan 7 renkli HP Indigo dijital ofset matbaa makinesinde film ve kalıp olmadan basılmakta ve profesyonel makinelerde ciltlenmektedir. Uzun yıllar saklayabileceğiniz, canlı renkler ile Avrupadan ithal kuşe kağıtlara basılmış kalıcı bir kitap albüm için Sanduz Kitap Albümleri tercih edebilirsiniz.


Kitabımı Nasıl Hazırlarım?


1) Kitabınızı hazırlamak için öncelikle Sanduz Studio yazılımını kendi bilgisayarınıza yükleyin.


2) Sanduz Studio yazılımını kurduktan sonra, yazılımı açın. Sanduz Studio içerisinde yer alan Kitap Albümler bölümünden beğendiğiniz albümü seçin ve Sipariş Et butonuna basın. Bu aşamada yazılım sizden bilgisayarınızda yer alan dijital fotoğraflarınızın hangi klasörde yer aldığını soracaktır. İlgili klasörü de seçin ve fotoğraflarınızı kitap içerisine yerleştirin. Bu sayede 200 adet fotoğraf içeren bir kitap en fazla 10 dakika içerisinde baskıya hazır hale gelecektir. Bundan sonra size kalan, Sanduz ile hazırlanan kitabınızda kendi düzenlemelerinizi yapmak olacaktır. Her bir fotoğrafa değişik efektler verebilir, yazılar ekleyerek duygularınızı kitabınıza aktarabilirsiniz.


Bu kadar basit, artık kitabınız hazır.


Kitap Albümüm Hazır, Şimdi Ne Yapacağım?


1) Sanduz ile sipariş vereceğiniz ürünü web sitemizden hemen satın alın.


2) Web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümüne girin, Sanduz ile hazırladığınız çalışmaya ait pbf uzantılı dosyayı ve bu çalışmaya ait fotoğrafları içeren klasörü tek bir klasör altında toplayın. Zipleyerek Dosya Gönder bölümünden bize gönderin.


NOT: Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazamayı unutmayın lütfen


3) Hepsi bu kadar, ürününüzü hemen üretime alacağız.


 

Detaylar

 

Teslim Süresi 7 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Matbaa Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.