Kalp Bardak Altlığı

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 12 alın 7,60 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %10 olsun.
  • 25 alın 6,80 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %20 olsun.
  • 38 alın 5,90 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %30 olsun.
  • 51 alın 5,10 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %40 olsun.
8,40 TL + KDV

Kalp Bardak Altlığı

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Eğer sevdiklerinize farklı bir hediye vermek istiyorsanız üzeri fotoğraf baskılı Kişiye Özel bardak altlıkları çok iyi bir fikir olabilir. Kalp şeklinde ahşap malzemeden üretilmiştir ve üzerine çok kaliteli baskı yapılabilmektedir. Baskı yıkamaya karşı çok dayanıklıdır.


Toptan ve perakende baskılarınız için de doğru adres Türken Dijital'dir. Promosyon amaçlı bardak altlığı baskıları da yapmaktayız. Toplu baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Ahşap çerçevenizin üzerinde yer alacak fotoğraf ve yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Ahşap Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.