Kalp Masa Saati

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 12 alın 14,50 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %10 olsun.
  • 25 alın 12,90 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %20 olsun.
  • 38 alın 11,30 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %30 olsun.
  • 51 alın 9,70 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %40 olsun.
16,10 TL + KDV

Kalp Masa Saati

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Eğer sevdiklerinize ilginç bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel baskılı bir masa saati çok iyi bir fikir olabilir. Baskıya uygun özel malzemeden üretilmiş bu şık masa saatinin yüzeyine renk sınırlaması olmadan çok doygun ve canlı renkler ile baskı yapmak mümkündür. Özel günleriniz için harika bir hediye olabilir.


Toptan ve perakende masa saati baskılarınız için de doğru adres Türken Dijital'dir. Promosyon amaçlı masa saati baskıları da yapmaktayız. Toplu masa saati baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Masa saatinizin üzerinde yer alacak fotoğraf ve yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Plastik Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.