Sıfır Yaka T-Shirt

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

16,90 TL + KDV

* Doldurulması zorunlu alanlar

16,90 TL + KDV

Sıfır Yaka T-Shirt

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Ekonomik, profesyonel T-Shirt baskısı Türken Dijital'de yapılır. Baskıya uygun özel sıfır yaka t-shirtler üzerine canlı renkler ile baskı yapmaktayız. T-shirt'lerimiz yumuşaktır, hava alır, terletmez ve rahat bir kullanım sağlar. Bu ürün %100 polyester kumaştan imal edilmiştir.


***Beyaz renkteki t-shirtlerimize yapılan baskımız t-shirt'ün içerisine işler ve baskısı yıkamaya karşı daha dayanıklıdır. Beyaz renk dışındaki renklerde, baskımız t-shirt üzerine yapışan özel bir tekstil malzemesi şeklindedir ancak yıkamaya karşı çok dayanıklı değildir.


Toptan ve perakende t-shirt baskılarınız için de doğru adres Türken Dijital'dir. Promosyon amaçlı tekstil baskıları da yapmaktayız. Toplu baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


T-Shirt üzerinde yer alacak logo, fotoğraf veya yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


Daha ucuz olmaz mı?


Standart siparişlerinizde T-shirt bedeli fiyatımıza dahildir. Ancak sizin getireceğiniz bir t-shirt'e de baskı yapabiliriz. Sizin getireceğiniz bir t-shirt'e baskı yapılmasını isterseniz t-shirt bedeli ürün fiyatından düşülmektedir.


Yukarıda yer alan Daha ucuz olmaz mı? bölümünde yer alan "T-shirt benden, baskısı Türken Dijital'den"  seçeneğini seçerseniz t-shirt bedeli fiyattan düşecektir.


Bu durumda baskı yapılacak T-Shirt'ü Ankara Kentpark AVM'de bulunan mağazamıza teslim etmeniz veya gönderen ödemeli olarak kargoyla adresimize göndermeniz gerekmektedir.


NOT: Baskının dayanıklı ve kaliteli olması açısından getireceğiniz T-Shirt kumaşının %100 polyester veya %100 pamuklu olması gerekmektedir.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Baskının Kumaş Üzerinde Duruşu Kumaşın içine işler, yumuşaktır.
Tasarım Tipi Hayır
Kol Tipi Kısa Kollu
Ürün Sınıfı Tekstil Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.