Kişiye Özel Su Etiketi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

21,20 TL + KDV

Kişiye Özel Su Etiketi

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Partiler, doğum günleri, fuarlar, konferanslar, kongre veya diğer etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, kişiye veya kurumunuza özel tasarlanmış etiketiyle çok farklı bir üründür. Su kimsenin hayır diyemeyeceği ve çok sık tüketilen vazgeçilmez bir içecektir.


20 adet Özel Etiketli Su'dan oluşan bu seti mutlaka deneyin.


Etiketin üzerinde yer almasını istediğiniz logo, fotoğraf veya yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınızbölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 


NOT: Bu ürün için su bedeli fiyatımıza dahil değildir. Kargo taşımacılığında sıvı sevkiyatı yasak olduğu için su gönderimi yapamıyoruz. Etiketler sizin için hazırlanacak ve etiket olarak kargoya verilecektir.

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Matbaa Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.