3D (3 Boyutlu) Kartvizit

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

2,50 TL + KDV

* Doldurulması zorunlu alanlar

2,50 TL + KDV

3D (3 Boyutlu) Kartvizit

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Patenti 2009 yılına ait bir teknik ile Türkiye'de sadece Türken Dijital tarafından Dijital Ofset Baskı Teknolojisi ile basılmaktadır. Herhangi bir tasarımı arka plan ile ön plan arasında derinlik yaratarak 3 boyutlu basabiliyoruz. Müşterilerinizin sizi hiçbir zaman unutmamasını istiyorsanız bu ürün tam aradığınız çözümdür.


Basılacak 3 Boyutlu kartvizitnizde kullanmamızı istediğiniz logonuzu ve kartvizitte yer almasını istediğiniz iletişim bilgilerinizi web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Matbaa Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.