BAŞARILARIMIZ

DÜNYA'DA İLK ve TEK

 

3 Boyutlu Dijital Matbaa Baskısı (2009)

 

Türken Dijital olarak, patenti 2009 yılına ait bir teknik ile Dünya'da Dijital Ofset baskı teknolojisini kullanarak 3 boyutlu baskı yapabilen ilk ve tek firmayız.

 

 Eski Lenticular baskı tekniğinden çok daha farklı olan bu teknolojide 3 boyut hissi veren alanlar basılan işi sağa sola döndürmenize gerek kalmadan her açıdan 3 boyutlu görülmektdir.

 

Yaptığınız bir tasarımda, sizin belirlediğiniz bir alana 3 boyutlu derinlik veren zeminler ekleyebiliriz. Bu baskı teknolojisi ile davetiyeler, kartvizitler,magnetler, defter kapakları, wobbler, kapı isimlikleri, yaka kartları, ürün etiketleri gibi yüzlerce ürün yapmak mümkündür.

 

İleri teknoloji ürünü olan 3 boyutlu baskılarımızı mutlaka deneyin!

 

 

 3 Boyutlu Baskı Teknolojisi ile ürettiğimiz ürünleri incelemek için lütfen tıklayınız.

  

 

TÜRKİYE'DE İLK KEZ

 

Web to Print (Online Tasarım ve Kurumsal Baskı)

 

lkjl

 

 

Sanduz: Kitap Albüm (Foto Kitap) (2007)

 

Kitap Albümler veya diğer bir adıyla FotoKitap, Türkiye'de ilk kez Sanduz markasıyla 2007 yılı içerisinde Türken Dijital tarafından tüketicilere sunulmuştur.

 

Kitap Albüm, fotoğraflarınızı klasik fotoğraf baskıları olarak fotoğrafcılarda bastırmak yerine kitap olarak bastırmanızı sağlayan size özel yenilikçi bir üründür.

 

Sanduz.com web sitesinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Sanduz Studio yazılımı ile fotoğraflarınızdan kendi tatil kitabınızı, doğum albümünüzü, aşk kitabınızı veya daha birçok yaratıcı çalışmayı tamamen sizin duygularınız ve fikirleriniz ile yapabilir, kitabınıza sevginizi katabilirsiniz!

 

Sanduz Studio yazılımı ile kendi kitabınızı hazırlamak için çok iyi derecede bilgisayar kullanmanıza da gerek yoktur.

 

Bugüne kadar 60.000'in üzerinde kullanıcının bilgisayarına indirilen ve halen beğeniyle kullanılan Sanduz Studio yazılımı çok kolay, pratik ve hızlıdır.

 

Sanduz ile anılarınız kitaplara dönüşsün!

  

 

 

 

Kişiye Özel Kurumsal Ajanda (2008)

Sene başında size hediye olarak gönderilen günlük ajandanızın iç sayfalarında;

Doğum gününüzde: "İyiki doğdun Berk! Nice mutlu yıllara." diyerek sizi tebrik etse

Evlilik yıldönümünüzü, bayramlarınızı, yeni yılınızı ve özel günlerinizi size hatırlatsa, kapağı da iç sayfaları da size özel basılmış olsa; hoşunuza gitmez mi?

 

Türken Dijital olarak, ilk kez 2008 yılında büyük bir sigorta şirketi için 4000 adet ajandayı, bize verilen excel listesindeki özel günlere göre Kişiye Özel olarak basıp başarıyla teslim ettik!

 

Her yıl, ileri teknoloji mühendislik ve programlama gerektiren Kişiye Özel ajanda basımlarını birçok firma ve ajans için profesyonel olarak başarıyla yapmaya devam ediyoruz.

 

 

 

 

Kişiye Özel Kurumsal Takvim (2010|2011)

 

Dünyanın en büyük otomobil markalarından Fiat'ın bir projesi olan www.fiat2011takvimi.com ve www.2012fiattakvimi.com 'un Kişiye Özel takvim basımları her yıl başarıyla Türken Dijital tarafından yapılmaktadır.

 

Fiat tarafından oluşturulan proje şöyle çalışmaktadır:

 

www.2012fiattakvimi.com web sitesine giren ziyaretçiler Fiat arabaları etrafında poz veren birbirinden güzel mankenlerin fotoğraflarını çeken fotoğrafcı rolündedir. Siteyi ziyaret eden kullanıcıların mouse ile her bir tıklaması, poz veren mankenin o andaki pozunu fotoğraf olarak siteye yüksek çözünürlükte kayıt ediyor. Bu şekilde her bir ay için kendi fotoğraflarını çeken ziyaretçiler 12 aylık takvimini kendi çektiği fotoğraflar ile oluşturuyor. Adresini ve ismini de siteye giren ziyaretçilere kendi hazırladıkları Kişiye Özel takvim Türken Dijital tarafından basılarak gönderiliyor.

 

Arka planda ileri teknoloji yazılım ve mühendislik uygulamaları içeren bu projede Türken Dijital, 60000'den fazla birbirinden farklı fotoğrafı, insan eli değmeden tamamen yazılım teknolojisi ile Kişiye Özel takvim haline getirmiş, hem yazı hem de resim değişkenlerini 0 hata ile eşleştirerek hatasız olarak basmış ve teslim etmiştir.

 

Takvimlerin dağıtımını kolaylaştırmak için, her bir takvim kapağına kargo etiketi ve barkod da yine Türken Dijital tarafından basılmıştır.

 

2010 yılında ilk gerçekleştirilen ve Türken Dijital tarafından basılan bu yaratıcı proje 2011 yılında da Türken Dijital tarafından başarıyla basılmıştır.

 

 

 

Alışveriş Merkezinde Bir Matbaa (2010)

 

Türkiye'de ilk kez Türken Dijital, tüm makine parkı ve ekipmanları ile Ankara'nın en popüler alışveriş merkezlerinden birisi olan Kentpark Alışveriş Merkezine taşınmıştır. (Şubat 2010)

 

Alışveriş merkezinde hem bireysel hem de kurumsal müşterilere 365 gün boyunca haftanın 7 günü saat 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet veren Türkiye'nin ilk matbaası olmuştur.

 

Bayramlarda, yılbaşında, tüm haftasonu ve tatil günlerinde açık olan Türken Dijital profesyonel kadrosu, cilt ekipmanları ve baskı makineleri ile tüm ajanslara, kurumlara ve bireysel müşterilere hizmet vermektedir.