AHŞAP LEVHA ÜZERİNE BASKI

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

43,30 TL + KDV

* Doldurulması zorunlu alanlar

43,30 TL + KDV

AHŞAP LEVHA ÜZERİNE BASKI

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Kesime uygun ahşap mat kaplamalı plakalar üzerine yüksek kalitede baskı yapıyoruz. Basılan ahşap levhaları CNC ve benzeri yöntemlerle şekillendirilebiliyoruz. Ahşap levhalar üzerine renk sınırlaması olmadan çok doygun ve canlı renkler ile baskı yapmak mümkündür.


Standart siparişlerde arka yüzü düz levha olarak teslim edilmektedir. Dilerseniz arka yüzünü yapışkan veya mıknatıslı olarak da olarak teslim edebiliriz. Özellikle araç panelleri, plaket, şilt, yönlendirme, işaretleme, yaka kartı, metal etiket baskıları veya promosyon amaçlı baskılar için kullanılmaktadır.


Toptan ve perakende baskılarınız için de doğru adres Türken Dijital'dir. Promosyon amaçlı ahşap levhalar üzerine baskılar da yapmaktayız.Toplu ahşap levha baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Ahşap levha üzerinde yer alacak fotoğraf ve yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.