Kişiye Özel Baskılı Dekorasyon Seramikleri

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

3,00 TL + KDV

* Doldurulması zorunlu alanlar

3,00 TL + KDV

Kişiye Özel Baskılı Dekorasyon Seramikleri

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Evinizde kullanabileceğiniz, üzerine fotoğraf basılabilecek dekoratif seramik karolardır. Baskı seramik yüzeyin içerisine işlediği için çok kalıcıdır.


Banyonuzu, mutfağınızı, evinizin girişini üzerine fotoğraflarınızın basıldığı seramik karolar ile süsleyebilirsiniz. Baskısı mükemmeldir, fotoğraf kalitesindedir. Baskı yağmura, buhara, suya dayanıklıdır. Çok canlı renkler ile baskı yapılabilmektedir.


Dekorasyon seramiği üzerine basılmasını istediğiniz logo, fotoğraf veya yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Seramik Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.