Fotoğraf Baskısı için Metal Levha

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

67,70 TL + KDV

* Doldurulması zorunlu alanlar

67,70 TL + KDV

Fotoğraf Baskısı için Metal Levha

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Üzerine  fotoğraf kalitesinde yüksek çözünürlükte baskılar yapılabilen özel metal levhadır. Kalınlığı 0.7mm'dir. Baskı emisyonun içerisine nüfus ettiğinden mekanik aşınmaya karşı dayanıklıdır. Renk sınırlaması olmadan çok doygun ve canlı renkler ile baskı yapmak mümkündür. Tek yüz baskıya uygundur.


Standart siparişlerde arka yüzü düz levha olarak teslim edilmektedir. Dilerseniz arka yüzünü yapışkan veya mıknatıslı olarak da olarak teslim edebiliriz.


Toplu siparişleriniz veya promosyon amaçlı tüm baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Metal üzerine basılmasını istediğiniz isim, logo, fotoğraf veya yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Metal Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.