Plastik Levha Baskısı

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

70,30 TL + KDV

* Doldurulması zorunlu alanlar

70,30 TL + KDV

Plastik Levha Baskısı

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Renk sınırlaması olmadan çok doygun ve canlı renkler ile baskı yapılabilen, özel plastik levhalardır. Beyaz renktedir, tek tüz veya arkalı önlü baskı yapılabilecek şekilde sipariş edilebilir.


Standart siparişlerde arka yüzü düz levha olarak teslim edilmektedir. Dilerseniz arka yüzünü yapışkan veya mıknatıslı olarak da olarak teslim edebiliriz. Özellikle araç panelleri, plaket, şilt, yönlendirme, işaretleme, yaka kartı, metal etiket baskıları veya promosyon amaçlı baskılar için kullanılmaktadır. Toplu siparişleriniz için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Plastik levha üzerine basılmasını istediğiniz isim, logo, fotoğraf veya yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.