Restaurant ve Cafeler için El İlanı

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen arayınız:

Türken Dijital Matbaa Ltd. Şti.

İlgili Kişi: Berk Türken

Tel: +90 312 219 94 01

Gsm: +90 532 632 87 62

E-mail: berk.turken@turkendijital.com

 

Sahip olduğumuz baskı teknolojileri ile, en yüksek kalitede baskıyı, en iyi fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz. Üstelik az adetlerde bastırma şansınız da var. Tek seferde binlerce bastırıp stoklamak yerine, sık sık güncellemeler yaparak, en güncel dökümanı sadece ihiyacınız kadar bastırabilirsiniz. Yeni teknoloji matbaacılık konseptimiz ile basılı evraklarınız için stok tutmanıza gerek yoktur.

 


Restaurant ve Cafeler için El İlanı

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Tek yüz veya çift yüz baskılı, kırımlı veya kırımsız olarak basılabilecek el ilanları ile müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajları ve kampanyalarınızı en etkin şekilde iletebilirsiniz. El ilanı baskılarınız için bizden mutlaka fiyat isteyiniz.

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Hayır
Ürün Sınıfı Hayır

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.