Yuvarlak Hazır Kesimli Metaller

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

1,50 TL + KDV

* Doldurulması zorunlu alanlar

1,50 TL + KDV

Yuvarlak Hazır Kesimli Metaller

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Üzerine yüksek kalitede baskı yapılabilen özel metallerdir. Baskı emisyonun içerisine nüfus ettiğinden mekanik aşınmaya karşı dayanıklıdır. Renk sınırlaması olmadan çok doygun ve canlı renkler ile baskı yapmak mümkündür. Tek yüz baskıya uygundur.


Standart siparişlerde arka yüzü düz levha olarak teslim edilmektedir. Dilerseniz arka yüzünü yapışkan veya mıknatıslı olarak da olarak teslim edebiliriz.


Özellikle okul yıllıkları, üretimde kullanılan metal etiket baskıları veya promosyon amaçlı tüm baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Metal üzerine basılmasını istediğiniz isim, logo, fotoğraf veya yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Kaliteli (Logo,Yazı ve Vektörel baskılar için)
Ürün Sınıfı Metal Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.