Gizlilik Sözleşmesi

Aşağıdaki Gizlilik Sözleşmesinde, TÜRKEN DİJİTAL MATBAA LTD. ŞTİ. ve  www.turkendijital.com web sitesi bundan sonra TÜRKEN DİJİTAL olarak anılacaktır.

 

www.turkendijital.com  web sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

1) www.turkendijital.com İnternet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini ve/veya işbu internet sitesindeki bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun TÜRKEN DİJİTAL Yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

 

2) TÜRKEN DİJİTAL hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman işbu internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir. İşbu internet sitesindeki malzemeler ve dökümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

 

3) İşbu internet sitesinde yer alan üyelik ve sipariş formlarında v.b. form ve/veya dökümanlarda kişisel ve irtibat bilgileriniz istenmektedir. Yukarıda bahsedilen bilgileriniz siparişlerinizi verebilmeniz, işbu internet sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerden faydalabilmeniz, bunlara ilişkin birkısım durumlarda sizinle irtibata geçebilmemiz için istenmektedir, 3. şahıslarla asla paylaşılmaz.

 

4) TÜRKEN DİJİTAL kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde; yasal gereklere uygun hareket etmek ve/veya işbu internet sistesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

 

5) TÜRKEN DİJİTAL işbu internet sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, işbu internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

  

6) TÜRKEN DİJİTAL işbu Gizlilik Sözleşmesi’nin şart ve koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder.

  

7) Tüm soru, görüş ve önerileriniz için musteri.hizmetleri@turkendijital.com e-posta adresinden veya +903122199401 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan bize ulaşabilirsiniz.