Hakkımızda

İleri Teknoloji Matbaacılık

Dünya’da yeni gelişen matbaa ve malzeme teknolojisi ile film ve kalıp olmadan baskı yapabilen Dijital Matbaa Makineleri ile bu makineler için özel olarak üretilen ileri teknoloji kağıt ve malzemeler geliştirilmiştir.

 

Bu teknoloji ve malzemeleri yakından takip eden Türken Dijital, yeni gelişen Dijital Matbaacılık alanında Türkiye’de faaliyet gösteren ilk matbaalardan biri olmuştur.

 

 

Dünya Çapında Başarılar

Türken Dijital, patenti 2009 yılına ait bir teknik ile Dünya'da ilk kez Dijital Ofset teknolojisini kullanarak 3 Boyutlu Baskı yapmayı başarmıştır. Her açıdan 3 boyutlu görünen bu baskılar ile defter kapaklarından magnetlere, davetiyelerden kartvizitlere kadar onlarca ürün üretmek mümkündür.

Dijital matbaacılık alanında elde ettiğimiz diğer başarılarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız

 

Yenilikçi ve Yaratıcı Çözümler

Film ve Kalıp olmadan baskı yapmamızı sağlayan teknolojimizin getirdiği yenilikler sayesinde;

İster 1 adet, isterseniz binlerce döküman bastırabilirsiniz. En az 500 adet, 1000 adet baskı yapmak gibi bir kısıtlamanız olmadığı için ihtiyacınızdan fazla döküman bastırarak stok tutmanıza gerek kalmaz. Dökümanlarınızı pdf olarak dijital ortamda stoklarsınız, sık sık güncelleyebilirsiniz ve ihtiyacınız olduğunda sadece ihtiyacınız kadar baskı alabilirsiniz.

 

Ürünlerinizin kullanım kitapları, şirketinizin referanslarını içeren bir broşür, fiyat listeleri, sunum dökümanları, restaurant menüleri veya içeriği değişebilecek tüm dökümanlar için bu teknik sizlere avantajlar sunmaktadır.

 

Üstelik az adetlerde baskı almanın bir avantajı da az adetlerde ancak çok şık ve prestijli dökümanlar bastırabilmektir. Özel dokulu kağıtlar pahalı malzemelerdir. Bu pahalı özel kağıtlar ile binlerce döküman bastırmak yerine az adetlerde ancak çok şık ve etkili bir döküman bastırabilirsiniz.

  

Sahip olduğumuz teknolojilerin sizlere sunduğu avantajlar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 

Her Zaman Kalite

Türken Dijital, tasarım aşamasından başlayarak pazarlama, üretim, hizmet sunumu ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemini uygulamaktadır.

 

Kalite politikamız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 

Kurumlar için Neler Yapıyoruz ?

Kurumsal ürünlerimizi incelemek ve detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.