İŞ ORTAKLIĞI

YÜKSEK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ

 

Türken Dijital dünyada yeni gelişen Web to Print sistemini Türkiye'de uygulayan ilk matbaalardan birisidir.

 

Eğer tasarım gücünüze güveniyorsanız veya müşteri portföyünüz varsa, bu tasarımlarınızdan yüksek gelir elde edebilirsiniz.

 

Web to Print, tasarımlarınızı bitmiş ürün olarak satmanızı sağlayan devrimci bir uygulamadır.

 

 

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

 

Web to Print sistemi şöyle çalışmaktadır:

 

1) İş ortağımız olmayı kabul ederseniz, tasarladığınız çalışmaları internet sitemize satılacak ürünler olarak tanımlıyoruz. Bu çalışmalar kartvizit, davetiye, broşür, el ilanı, etiket, t-shirt, kupa, kitap ayracı, menü, afiş vb yüzlerce farklı üründen birisi olabilir.

 

2) Örneğin Kartvizit bastırmak isteyen ancak elinde hazır tasarımı olmayan bir kullanıcı web sitemizin ana sayfasında yer alan "Hemen Tasarla" bölümünden anlaşmalı iş ortaklarımızın tasarladığı hazır tasarımlara ulaşabiliyorlar.

 

3) Bu hazır tasarımlarda yer alan yazılar, resimler ve logolar web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar tarafından online olarak değiştirilip kişiselleştirilebiliyor.

 

Örneğin sizin yaptığınız ve web sitemize tanımlanmış bir kartvizit tasarımı, yazıları, iletişim bilgileri ve logo alanı değiştirilerek web sitemizden sipariş edilebilir. Verilen her sipariş için ise sizin belirlediğiniz tasarım ücretini size ödüyoruz. Türken Dijital olarak biz sadece işin basımından ücret alıyoruz.

 

Kendi tasarımlarınızı, kendi belirlediğiniz tasarım ücretleri ile web sitemizde satışa çıkartmak isterseniz lütfen bizi arayınız.

 

 

KURUMSAL MÜŞTERİLERİNİZ Mİ VAR?

 

Kurumsal müşterisi olan tasarımcılar ve ajanslar,

 

Eğer müşterileriniz için kurumsal kimlik, davetiye, fiyat listesi, broşür, afiş vb dökümanları tasarlıyorsanız ve müşterilerinizin bu dökümanlardan sık sık güncelleme yaparak sipariş vermeleri gerekiyorsa,

 

İş ortağımız olun, tasarımlarınızı web sitemize tanımlayalım.

 

Kullanıcı adı ve şifresi ile sitemize giriş yapan müşterileriniz kendi şirketine ait olan bu dökümanlarda online olarak düzeltmeler yapabilsin ve sipariş verebilsin.

 

Bu sayede 3.kişiler bu dökümanlara hiçbir zaman erişemesin ancak müşterileriniz kendi tasarımlarını bağımsız olarak sipariş edebilsinler.

 

Verilen her sipariş için ise sizin belirlediğiniz tasarım ücretini size ödüyoruz. Türken Dijital olarak biz sadece işin basımından ücret alıyoruz.

 

Kurumsal iş ortağımız olmak için bizi mutlaka arayınız.