KALİTE POLİTİKAMIZ

6 SIGMA YAKLAŞIMI

Türken Dijital, operasyonlarda mükemmelliğin sağlanması amacıyla süreçlerin tanımlanması, ölçülmesi, analiz edilmesi, iyileştirilmesi ve kontrolü için 6 Sigma yaklaşımını kullanmaktadır.

 

Altı sigma ile süreçlerimizin arzulanan kalitede olup olmadığı ve kalitenin sayısal değerini görülmesi hedeflenmektedir. Türken Dijital, 6 Sigma yaklaşımı ile süreç performansını geliştirerek bir milyonda 3.4 birim hata oranına ulaşmayı amaçlamaktadır.

 

Türken Dijital, altı sigma yaklaşımı ile aşağıdaki üç konuya odaklanmaktadır:

  • Müşteri memnuniyetini artırma
  • Çevrim sürelerini düşürme
  • Hataları azaltma

 

ORİJİNAL MÜREKKEP, KAĞIT VE HAMMADDE KULLANIMI

Üretimin her aşamasında, orijinal hammadde kullanımına büyük önem veriyoruz.

 

Basılı materyallerin üretiminde kullandığımız tüm mürekkepler, HP tarafından geliştirilmiş özel mürekkeplerdir. Bu sayede canlı renkler ile baskılarınızı yapıyor ve her zaman aynı kalitede baskı yapmayı garanti ediyoruz.

 

Kullandığımız kağıtlar ise, 1.sınıf ithal kağıtlar olup tamamı HP tarafından test edilmiş ve onaylanmış Dünya markalarıdır. Kuşe kağıtlarda Sappi, UPM, 1. hamur kağıtlarda Soporcel, Dokulu kağıtlarda Fedrigoni, Koehler, Concourer gibi Dünya markalarının kağıtlarını tercih etmekteyiz.

 

ISO 9001:2008

Türken Dijital, tasarım aşamasından başlayarak pazarlama, üretim, hizmet sunumu ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemini uygulamaktadır.

 

ISO 9001:2008; bir ürün ya da hizmetin türüne bağlı olmaksızın müşteriye sunulma aşamasına gelinceye kadar geçirdiği tüm süreçlerin, kalite prensipleri çerçevesinde yönetilerek, sürekliliğinin sağlanmasının garanti edilmesini sağlayan bir yönetim sistemidir.

 

Siz değerli müşterilere verdiğimiz ürün ve hizmetlerden memnun kalmanız en önemli önceliğimizdir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bize iletmek istediğiniz tüm isteklerinizi, talep veya şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize iletebilirsiniz:

 

Berk Türken

Endüstri Mühendisi

 

Tel: +90 312 2199401

 

Fax: +90 312 2199402

 

Gsm: +90 532 6328762

 

E-mail: berk.turken@turkendijital.com

 

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, Kentpark A.V.M. 1B-81, Ankara - Türkiye