Kalp Yastık (Beyaz Fırfırlı)

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

33,90 TL + KDV

* Doldurulması zorunlu alanlar

33,90 TL + KDV

Kalp Yastık (Beyaz Fırfırlı)

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Eğer sevdiklerinize ilginç bir hediye vermek istiyorsanız üzeri fotoğraf baskılı Kişiye Özel yastık çok iyi bir fikir olabilir. Kalp şeklinde; üzerine çok kaliteli baskı yapılabilen beyaz yastıktır. Yıkamaya karşı çok dayanıklıdır. Yastık kılıfı ve yastığı beraber teslim edilmektedir. Yastık kenarlarında beyaz fırfır vardır.


Standart olarak yastık üzerine tek yüz baskı yapıyoruz. Ancak dilerseniz bu yastık modelinde çift yüz baskı da yapılabilmektedir.


Yastığın üzerinde yer almasını istediğiniz logo, fotoğraf veya yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Baskının Kumaş Üzerinde Duruşu Kumaşın içine işler, yumuşaktır.
Tasarım Tipi Hayır
Kol Tipi Hayır
Ürün Sınıfı Tekstil Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.