Kare Bardak Altlığı Seti

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 12 alın 30,50 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %10 olsun.
  • 25 alın 27,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %21 olsun.
  • 38 alın 23,70 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %30 olsun.
  • 51 alın 20,30 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %40 olsun.
33,80 TL + KDV

Kare Bardak Altlığı Seti

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Eğer sevdiklerinize farklı bir hediye vermek istiyorsanız üzeri fotoğraf baskılı Kişiye Özel bardak altlıkları çok iyi bir fikir olabilir.


Kare şeklinde, köşeleri yuvarlatılmış ahşap malzemeden üretilmiştir ve üzerine çok kaliteli baskı yapılabilmektedir. Dört adet bardak altlığı yerleştirilebilen ahşap standı ile beraber gönderilmektedir. Ebat: 10 x 10 cm'dir. Baskı yıkamaya karşı çok dayanıklıdır. 


*** Bir adet Bardak Altlığı seti içerisinde 4 adet bardak altlığı bulunmaktadır. Yukarıda gördüğünüz fiyatlar, 4 adet bardak altlığından oluşan set fiyatıdır.


Toptan ve perakende baskılarınız için de doğru adres Türken Dijital'dir. Promosyon amaçlı bardak altlığı baskıları da yapmaktayız. Toplu baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Bardak altlığı üzerinde yer alacak fotoğraf ve yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Ahşap Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.