Kişiye Özel Hediye Paketi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 51 alın 1,80 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %10 olsun.
  • 101 alın 1,50 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %25 olsun.
  • 251 alın 1,20 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %40 olsun.
  • 500 alın 1,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %50 olsun.
2,00 TL + KDV

Kişiye Özel Hediye Paketi

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Bize vereceğiniz isimler için kişiye özel tasarlanmış hediye paketleri hazırlayıp basabiliriz. Sevdikleriniz için bastırabileceği kişiye özel hediye paketleri ile hediyelerinizi daha değerli bir ürüne dönüştürebilirsiniz.


Kurumsal müşterilerimiz ise müşterileri için hazırladıkları promosyon ürünlerini ithal şık kağıtlara basılmış, kişiye özel hediye paketleri ile paketleyebilirler. Kişiye özel hediye paketi bastırmayı düşünürseniz bizi hemen arayın!


Hediye paketi olarak basılmasını istediğiniz çalışmayı siz hazırladıysanız, bize web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden iletebilirsiniz. Eğer çalışmanız hazır değil ise, tasarımda kullanmamızı istediğiniz isim, logo, fotoğraf veya yazılarınızı da bu bölümden bize iletebilirsiniz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz. Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


NOT: En az 25 adet ve üzeri sipariş edilebilmektedir.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Matbaa Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.