Kişiye Özel Şarap Etiketi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 12 alın 19,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %10 olsun.
  • 25 alın 16,90 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %20 olsun.
  • 38 alın 14,80 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %30 olsun.
  • 51 alın 12,70 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %40 olsun.
21,10 TL + KDV

Kişiye Özel Şarap Etiketi

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Sevdiklerinize özel bir günde verebileceğiniz en güzel hediyelerden birisi de Kişiye Özel Etiketli Şaraptır. Onu ne kadar sevdiğinizi anlatan size özel bir metin ve tasarım ile ömür boyu unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz. Şarabı siz getirirseniz biz de etiketini size özel hazırlayıp getirdiğiniz şaraba uyguluyoruz. Unutmayın, şarap seçimi size ait!


Kurumsal siparişleriniz ve toplu baskılarınız için de lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Şarap etiketi üzerine basılmasını istediğiniz çalışmayı siz hazırladıysanız, bize web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden iletebilirsiniz. Eğer çalışmanız hazır değil ise, tasarımda kullanmamızı istediğiniz isim, logo, fotoğraf veya yazılarınızı da bu bölümden bize iletebilirsiniz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz. Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Matbaa Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.