Mutfak Önlüğü

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 12 alın 12,20 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %10 olsun.
  • 25 alın 11,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %19 olsun.
  • 38 alın 9,50 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %30 olsun.
  • 51 alın 8,10 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %40 olsun.
13,50 TL + KDV

Mutfak Önlüğü

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Eğer sevdiklerinize ilginç bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel baskılı bir mutfak önlüğü çok iyi bir fikir olabilir. Üzerine fotoğraf kalitesinde baskı yapılabilen beyaz rente mutfak önlüğüdür. Bağlantı kuşakları her ölçüye göre ayarlanabilir. Yıkamaya karşı dayanıklıdır.


Toptan ve perakende muftak önlüğü siparişleriniz doğru adres Türken Dijital'dir. Promosyon amaçlı veya toplu siparişleriniz için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Muftak önlüğü üzerinde yer alacak fotoğraf ve yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Baskının Kumaş Üzerinde Duruşu Hayır
Tasarım Tipi Hayır
Kol Tipi Hayır
Ürün Sınıfı Tekstil Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.