Sihirli Kupa

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

60,00 TL + KDV

Sihirli Kupa

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Siyah renktedir. İçerisine sıcak içecek konulduğunda siyah alan beyaz renge dönüşür ve böylece baskıyı gösterir.


Eğer sevdiklerinize kalıcı ve farklı bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel baskılı bir kupa çok iyi bir fikir olabilir. Çok canlı ve kaliteli baskı yapılabilen bu ürün özel günleriniz için harika bir hediye olabilir.


Sihirli Kupa Nedir?


Görünüşte siyah olan sihirli kupa içerisine sıcak bir içecek konduğunda 10 saniye sonra yavaş yavaş beyazlamaya başlayacak ve üzerine baskı yapılan resim ortaya çıkacaktır. Sihirli kupa soğuduğunda  siyahlaşacak ve her seferinde bu işlem tekrarlanacaktır.


Toptan ve perakende kupa baskılarınız için de doğru adres Türken Dijital'dir. Promosyon amaçlı kupa baskıları da yapmaktayız. Toplu kupa baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Kupa üzerinde yer alacak fotoğraf ve yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Seramik Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.