Sipariş İptalleri

Siparişinizi iptal etmek isterseniz, Türken Dijital'in +903122199401 numaralı telefon numarasına telefon ederek veya musteri.hizmetleri@turkendijital.com adresine e-mail atarak siparişinizin durumunu sormanız gerekmektedir.

 

Eğer siparişinizin baskı öncesi hazırlık aşaması tamamlanmamış; riplenmek üzere baskı makinesine gönderilmemiş, bıçak, film veya klişe işlemine alınmamış ise siparişiniz iptal edilebilir.

 

Sözleşme gereğince TÜRKEN DİJİTAL'in ürün bedelini iade edeceği durumlarda, iadenin yapılacağı hesap, ürün bedelinin ödendiği hesap veya kredi kartıdır. ALICI'nın bu hesabının kapatılmış/değiştirilmiş olması ve/veya herhangi bir sebeple işlemez halde olması durumunda ücret iadesinin bu hesaba yapılamaması durumunda ALICI TÜRKEN DİJİTAL'e bizzat yazılı olarak başvurarak parayı teslim almakla yükümlüdür. Böyle bir durumda ALICI gecikme zararı, faiz vb. taleplerde bulunamaz.

 

Siparişin iptal edilemeyeceği durumlar:

Baskı öncesi hazırlık aşaması tamamlanmış, riplenmek üzere baskı makinesine gönderilmiş, bıçak, film veya klişe işlemine başlanmış ise siparişinizin iptali kabul edilemez.

 

Turkendijital.com da satışı yapılan ürünler, baskısı-üretimi yapıldıktan sonra niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler olduğundan cayma hakkı kullanılamaz. Sipariş öncesinde ALICI'nın talepleri doğrultusunda özel tasarım yapıldığından ve ALICI için üretilen bir ürünün başka birisi tarafından kullanılamasının mümkün olmamasından dolayı, kişiye özel nitelikler kazanan ürünlerin SATICI'ya iadesi mümkün değildir.