Kişiye Özel Defter (Tasarım 1)

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 12 alın 19,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %10 olsun.
  • 25 alın 16,90 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %20 olsun.
  • 38 alın 14,80 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %30 olsun.
  • 51 alın 12,70 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %40 olsun.
21,10 TL + KDV

Kişiye Özel Defter (Tasarım 1)

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Kapağı fotoğraf baskılı, sert kapaklı çok şık bir üründür. 13,5 x 19,5 cm olarak tasarlanmış bu şık ürün, dünyanın en gelişmiş matbaa makinelerinden biri olan 7 renkli HP Indigo dijital ofset matbaa makinesinde film ve kalıp olmadan basılmakta ve profesyonel makinelerde ciltlenmektedir. Sevdikleriniz için çok güzel bir hediye olabilir. İster kendiniz veya arkadaşlarınız için 1 adet, isterseniz müşterileriniz veya tüm sevdikleriniz için yüzlerce veya binlerce bastırabilirsiniz.


İster kendiniz veya arkadaşlarınız için 1 adet, isterseniz müşterileriniz veya tüm sevdikleriniz için yüzlerce veya binlerce bastırabilirsiniz. Promosyon amaçlı Kişiye Özel baskılar da yapmaktayız. Toplu siparişleriniz için lütfen bizi arayınız.


NOT: Defter üzerine basılmasını istediğiniz isim, logo, fotoğraf veya yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Matbaa Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.