Tekli Ahşap Çerçeve (Kavisli Kesim)

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

  • 12 alın 35,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %11 olsun.
  • 25 alın 31,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %21 olsun.
  • 38 alın 30,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %24 olsun.
  • 51 alın 29,00 TL +KDV ödeyin!   Kazancınız  %26 olsun.
39,00 TL + KDV

Tekli Ahşap Çerçeve (Kavisli Kesim)

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

Eğer sevdiklerinize farklı ve kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız ahşap üzerine fotoğraf baskılı bir fotoğraf çerçevesi çok iyi bir fikir olabilir. Çok canlı ve kaliteli baskı yapılabilen bu ürün iki parçadan oluşmaktadır.


13x18 cm ebatlarında ve kavisli kesimlidir.


Ahşap panel üzerine çok yüksek kalitede fotoğraf baskısı yapılan özel bir üründür. Baskısı ahşapın içerisine işlediği için çok kalıcıdır. Özel günleriniz için harika bir hediye olabilir. Toptan ve perakende baskılarınız için de doğru adres Türken Dijital'dir. Promosyon amaçlı ahşap çerçeve baskıları da yapmaktayız. Toplu baskılarınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Ahşap çerçevenizin üzerinde yer alacak fotoğraf ve yazılarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Fotoğraf Çerçeveleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.