Teslimat Şartları

Teslimatlar Türken Dijital'in Mustafa Kemal Mahallesi Kentpark AVM 1B-81 Çankaya Ankara adresinden elden teslim alınabileceği gibi kargo ile de yapılabilir.

 

www.turkendijital.com web sitemizden yapılan satışlarda, teslimatların kargo ile yapılması standart uygulamamızdır.

 

Teslim edilecek ürününlerini TÜRKEN DİJİTAL'in yukarıda bahsedilen adresinden teslim almak isteyen alıcılar, bu durumu Türken Dijital'in +903122199401 numaralı telefon numarasına telefon ederek veya musteri.hizmetleri@turkendijital.com e-mail adresine e-mail atarak bildirmeleri gerekmektedir.

 

Kargo ile teslimatlarda, teslimat kargo şirketi aracılığı ile alıcının sipariş esnasında bildirdiği adrese elden teslim edilecektir.

 

Ürünün kargo ile alıcıya gönderilmesi durumunda:

a) Alıcının teslim anında adresinde bulunmaması,

b) Adresin eksik veya hatalı olması nedeniyle kargonun teslim edilememesi,

c) Alıcının kargo ücretini ödemek istememesi nedeniyle ürünü kargo şirketine iade etmesi durumunda;

 

ALICININ ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun TÜRKEN DİJİTAL'e geri iade edilmesinden dolayı da oluşan tüm giderler de ALICI'ya aittir.

 

Yukarıda bahsedilen durumlarda dahi TÜRKEN DİJİTAL edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir.

 

TÜRKEN DİJİTAL'e bu nedenler nedeniyle geri iade edilen kargoların alıcıya tekrar gönderilmesi için alıcının kargo ücretini tekrar ödemesi gerekmektedir. Tekrar kargo ücreti ödemek istemeyen alıcıların, ürünlerini TÜRKEN DİJİTAL'in Mustafa Kemal Mahallesi Kentpark AVM 1B-81 Çankaya Ankara adresinden elden teslim almaları gerekmektedir. Aksi halde ürünler alıcıya tekrar gönderilmeyecektir.

 

Kargo Ücreti : Kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmekte ve müşteri tarafından ödenmektedir. Ürün bedeline dahil değildir.

 

Teslimat Süresi: Teslimat süresi üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Ürün sayfaları içerisinde yer alan detaylar bölümünde ürünlerin teslimat sürelerini görebilirsiniz.

 

Erken Teslimat: Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +903122199401 numaralı telefon numarasına telefon ederek veya musteri.hizmetleri@turkendijital.com e-mail adresine e-mail atarak siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.