Yağlıboya Efekti Verilmiş Tablo

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

50,00 TL + KDV

* Doldurulması zorunlu alanlar

50,00 TL + KDV

Yağlıboya Efekti Verilmiş Tablo

Diğer Görünümler

Hızlı Gözat

En sevdiğiniz fotoğrafları yağlıboya efekti verilmiş çok şık bir tablo olarak bastırmak ister misiniz? Duvarlarınızı süsleyecek fotoğraflarınız, canlı renkler ve yüksek baskı kalitesi ile sizlere canvas tablo olarak sunulmaktadır. Dilerseniz dijital ortamda olmayan basılmış eski fotoğraflarınızı da tarayıp, tablo olarak basabiliriz. Çok beğenilen canvas tablo baskısını mutlaka deneyin!


Tablo baskısı için kullanmamızı istediğiniz fotoğraf veya kendi çalışmalarınızı web sitemizde yer alan Dosya Gönderbölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da  Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınızbölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.


Farklı ölçülerdeki tablo baskılarınızı da en yüksek kalitede basabiliriz. Toplu baskılar veya detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.


 

Detaylar

Teslim Süresi maksimum 4 iş günüdür. Acil yetişmesi gereken siparişleriniz için, Türken Dijital'in +90 312 219 94 01 numaralı telefon numarasına telefon ederek siparişinizin daha erken teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Üretim bandımızdaki yoğunluğa göre ürünlerinizi teslim süresinden daha önce teslim etmek için gayret ederiz. Ancak bu gayret bir taahhüt anlamına gelmemektedir.

Ek Bilgi

Baskı Kalitesi Mükemmel (Fotoğraf Kalitesinde)
Ürün Sınıfı Matbaa Baskı Ürünleri

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.