SANDUZ (FOTO KİTAP)

SANDUZ (FOTO KİTAP)

Sanduz Nedir?

 

Sanduz Dijital Dünyanın Yeni Harikasıdır!

 

Sanduz ile Dijital Fotoğraflarınıza duygularınızı katarak Foto Kitap ( Kitap Albüm), Takvim, Afiş, Puzzle, Mouse Pad, Bardak Altlığı, Kupa, T-shirt, Şapka, Poster, Tuval, İskambil Kartı tasarlayabilirsiniz. Sanduz Yazılımı, bu tasarımlarınızı matbaamızda basılacak formata getirir. Hazırladığınız bu çalışmaları dilerseniz CD'ye kayıt edip adresimize gönderebilir, dilerseniz de internet üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

 

Bize ulaşan siparişlerinizi 4 gün içerisinde üretiyor ve kargoya veriyoruz.

 

Türkiye'nin ilk Foto Kitap yazılımıdır (2007)

 

Türken Dijital'in ticari markası olan Sanduz, 2007 yılında Alman ve Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiş, Türkiye'nin ilk ve en gelişmiş Foto Kitap yazılımıdır.

 

Bugüne kadar 100.000'in üzerinde bilgisayara indirilmiş olan Sanduz Studio yazılımı, fotoğraflarınızı kitaplara dönüştüren en hızlı ve pratik programdır. Ücretsiz Sanduz Studio yazılımı ile 10 dakika içerisinde kendinize ait bir kitap yapabilir, içerisine yazılar da ekleyerek sevginizi, duygularınızı katabilirsiniz.

 

Bugüne kadar Sanduz ile neler yapıldı?

 

Bugüne kadar Sanduz ile evlenme teklif edildi, anneler gününde Sezen Aksu'ya, özel günlerde Cumhurbaşkanı, Genelkurmay Başkanı, Yargıtay Başkanı ve birçok bürokrata prestijli kitap albümler hediye edildi, doğum albümleri, düğün albümleri, tatil albümleri yapıldı, açılış ve fuarlarda çekilden fotoğraflardan etkinlik kitapları yapıldı.

 

Özetle, sevginin ne demek olduğunu gösteren binlerce kitap albüm yapıldı.

 

Kitap albümleri alanlar gözyaşlarına hakim olamadı.

 

Bizi en çok memnun eden ise sizlerin hazırladığı bu kitapları üretip bu mutluluğa katkıda bulunmak oldu. Sizlerden gelen teşekkür mesajları ise bizi daha da kamçıladı.

 

Sanduz artık daha büyük, daha gelişmiş ve daha pratik!

 

7 Item(s)

per page

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

7 Item(s)

per page

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla